Zdjęcie z
Druk cyfrowy

Bardzo dobry

5.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa
Informacje o czasie produkcji i dostaw:
W dniu 01.06.2020 nasza drukarnia jest nieczynna. Czas dostawy może się przez to wydłużyć o dodatkowe 2 - 3 dni robocze.
Nasze Biuro Obsługi Klienta w tym dniu również nie jest osiągalne.
Prosimy o wyrozumiałość.

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Druk cyfrowy

Najnowsza technologia ma także zastosowanie w przypadku druku cyfrowego. Dzięki temu możemy wykonać szybko, elastycznie i tanio także małe nakłady w najwyższej jakości. 
Produkcja w technologii cyfrowej jest bardzo przyjazna dla środowiska, gdyż nie ma konieczności sporządzania form drukarskich, a przy ustawianiu maszyny nie powstaje makulatura, przez co redukowana jest ilość odpadów. 

Drukujemy nawet w bardzo małych nakładach ulotki, wizytówki, plakaty w małym formacie, broszury, klejone katalogi, a także neonowe naklejki i kalendarze w różnych formatach aż do wielkości A3. Zadrukowane mogą zostać najróżniejsze materiały. Spektrum rozciąga się od papieru powlekanego przez papier odporny na fałszowanie aż do różnych naklejek. Możliwy jest także druk na materiałach transparentnych. Dzięki maszynie Indigo 7500 firmy HP możemy wykonać zlecenie drukarskie w małych nakładach w jakości zbliżonej do druku offsetowego. Podobnie jak w druku offsetowym płynna farba nanoszona jest równomiernie przez gumowy obciąg na zadrukowywany materiał, przez co powstaje nasycona i jednolita warstwa farby. Permanentna, automatyczna kalibracja gwarantuje olśniewające kolory i powtarzalność kolorów także przy kolejnych zleceniach.