Zdjęcie z
FSC® i PEFC™

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

FSC® i PEFCTM

Ochrona środowiska i klimatu już od dawna są dla nas bardzo ważne. Od maja 2011 Onlineprinters GmbH posiada certyfikaty FSC® i PEFCTM. Oba znaki poświadczają naszą dbałość o ochronę środowiska zgodnie z certyfikatem i nasze aktywne działanie na rzecz zrównoważonej gospodarki leśnej. 

Stosujemy papier z certyfikatem PEFCTM do wszystkich ulotek i ulotek składanych 
o gramaturze 90g/m² papier offsetowy matowy i błyszczący. Papier offsetowy z certyfikatem FSC® jest stosowany przy produkcji ulotek i ulotek składanych o gramaturze 170 g/m² matowych i błyszczących.

FSC®

Certyfikat FSC® potwierdza ponadto, że nasz łańcuch produkcyjny, począwszy od produkcji wyrobów poligraficznych na wszystkich etapach druku aż do obróbki końcowej i logistyki, jest kompletny i odpowiada standardom FSC®Forest Stewardship Council®(FSC®) jest międzynarodową organizacją użytku publicznego, która jako pierwsza stworzyła, wdrożyła i nadal rozwija system certyfikacji dla zrównoważonej gospodarki leśnej.

PEFCTM

„Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes“ (PEFCTM) (po polsku: "System certyfikacji dla zrównoważonej gospodarki leśnej") to organizacja pozarządowa utworzona w celu wspierania zasad zrównoważonej gospodarki leśnej. Jako usługodawca certyfikowany znakiem PEFCTM zobowiązujemy się do stosowania w naszych wyrobach poligraficznych certyfikowanego papieru, który został wykonany z celulozy lub drewna pochodzącego z upraw ekologicznych spełniających warunki zrównoważonej gospodarki leśnej.

Więcej informacje na temat FSC® oraz PEFCTM znajdziesz w zakładce Ochrona środowiska.