Światowa nowość w druku cyfrowym: Onlineprinters kupuje 100K

Najnowszy model z serii HP Indigo, 100K, był od sierpnia 2019 roku testowany w Onlineprinters. Specjaliści z HP wraz z ekspertami od druku cyfrowego w Onlineprinters sprawdzili pod każdym względem nową maszynę drukarską i przygotowali ją do wprowadzenia na rynek sprzedażowy.

Onlineprinters jest stałym partnerem technologicznym, gdy chodzi o projektowanie i rozwój procesów druku, systemów obróbki wykończeniowej lub materiałów do druku przemysłowego. Od sierpnia 2019 roku w naszym niemieckim zakładzie produkcyjnym w Neustadt an der Aisch testowaliśmy w bieżącej produkcji najnowszą maszynę do druku cyfrowego HP Indigo Digital Press 100K. 

Faza beta rozpoczęła się już w sierpniu 2019 roku. Nowa maszyna do druku cyfrowego przekonuje w praktycznych testach niezmiennie wysoką jakością przy zachowaniu dużej prędkości produkcji. Eksperci Onlineprinters od tej technologii druku współpracowali już na etapie projektowania maszyny w zakresie łatwości jej obsługi i konserwacji. Po pomyślnym zakończeniu fazy testowej przedsiębiorstwo zainwestowało kolejny milion w druk cyfrowy i zakupiło nową maszynę. 

Druk cyfrowy zyskuje coraz bardziej na znaczeniu jako technologia drukowania, ponieważ umożliwia ekonomiczną produkcję także niskich nakładów. Drukarnia Onlineprinters od samego początku zaufała wyjątkowej technologii HP Indigo, która spełnia wysokie wymagania projektantów graficznych i agencji kreatywnych. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów poligraficznych, stawiamy ponadto na jednorodny park maszynowy zarówno dla druku offsetowego, jak i cyfrowego, certyfikujemy nasze procesy druku i wykończeniowe zgodnie ze standardami przemysłowymi, w tym również w zakresie druku cyfrowego, który od 2019 r. ma certyfikat zgodnie z PSD (ProcessStandard Digital). 

Dalsze informacje o naszych certyfikatach i standardach jakości można znaleźć w zakładce „Certyfikowana jakość”.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Państwa dane do założenia konta klienta oraz realizacji Państwa zamówienia. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Czy masz już konto klienta? Logowanie