Zdjęcie z

Bardzo dobry

4.56/5.00

Certyfikowany sklep

Dział Obsługi Klienta:  22 116 86 09   Od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 17.00  |  Formularz kontaktowy

Onlineprinters  i Gmund przedstawiają pierwszą własną kolekcję papieru

Onlineprinters-Art-Classics

Cieszymy się, że możemy przedstawić naszą pierwszą własną kolekcję papieru. Razem z wytwórnią papieru czerpanego Gmund pod nazwą „Onlineprinters Art Classics“ wykreowaliśmy cztery niepowtarzalne rodzaje papieru, które od teraz dostępne są w kategoriach papier listowy oraz wizytówki. Są to wysokogatunkowe rodzaje papieru, których nazwa pochodzi od epok mających wyjątkowy wpływ na sztukę: „Renaissance”, „Baroque”, „Rococo” i „Modern Art”. Inspiracją dla tych dźwięcznych nazw jest wywierane przez tę kolekcję wyjątkowe wrażenie. Wynika ono z niepowtarzalnego połączenia koloru, gramatury oraz struktury powierzchni, które zostały opracowane specjalnie dla  Onlineprinters.

Onlineprinters Art Classics

Renaissance (Gmund)

Ten szlachetny papier przekonuje swoim ciepłym, jasnoszarym kolorem oraz bardzo delikatnymi, pionowymi wytłoczeniami w linię na stronie przedniej i tylnej

Baroque (Gmund)

Powierzchnia papieru odznacza się poziomymi prążkami z jednej strony. Subtelny odcień jasnożółty nadaje „Baroque” przyjazny, nadzwyczajny charakter. Dzięki wyrazistej strukturze powierzchni jakość druku jest bardzo zbliżona do druku na papierze powlekanym. Ponadto papier „Baroque” ma neutralne ph oraz jest bezkwasowy, a przez to wyjątkowo trwały.

Rococo (Gmund)

„Rococo” swoimi ekstrawaganckimi wytłoczeniami wzbudza wyjątkową uwagę: miękkie poziome linie w odstępie co 1 mm oraz delikatne linie pionowe co ok. 26 mm. Dzięki temu papier „Rococo” dostarcza wyjątkowych wrażeń dotykowych. W połączeniu z delikatnym odcieniem różu ten figlarny papier przekonuje na całej linii. 

Modern Art (Gmund)

Ten zimnobiały papier oznacza elegancję i futurystyczną nowoczesność. Papier „Modern Art“ urzeka swoją obustronną, bardzo delikatną punktową strukturą oraz dyskretnym połyskiem. Ten papier o lekkim niebieskim odcieniu ma neutralne ph.

Poznaj naszą wyjątkową kolekcję „Onlineprinters Art Classics”. Papier z kolekcji premium dostępny jest przy zamówieniu wizytówek (4/0 i 4/4) w formatach 8,5 x 5,5 cm i 9,0 x 5,0 cm oraz papieru listowego w formatach A4, A5 i 21 x 10,5 cm – jako szczególnie eleganckie i wywołujące wrażenie wyposażenie biznesowe.

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG