Zdjęcie z

Bardzo dobry

4.56/5.00

Certyfikowany sklep

Dział Obsługi Klienta:  22 116 86 09   Od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 17.00  |  Formularz kontaktowy

Nowość u nas: Eleganckie książki w twardej oprawie

hardcover-books-onlineprinters

Od teraz możesz zamówić w naszym sklepie internetowym indywidualnie zaprojektowane książki w twardej oprawie. Książki, z częścią środkową wydrukowaną w jednym lub pełnym kolorze, nadają się idealnie do atrakcyjnej prezentacji Twojego przedsiębiorstwa lub portfolio produktów. Także rozprawy naukowe oraz szczegółowe instrukcje świetnie się w nich zaprezentują.


Wybierz jeden z czterech formatów: A4, A5, Q4 lub format pocketowy (17 x 24 cm) i w zależności od przeznaczenia dobierz odpowiedni papier. Do wyboru masz papier kredowy 115 g/m² i 135 g/m² oraz objętościowy papier książkowy 90 g/m². Na papierze kredowym pięknie zaprezentują się kolorowe motywy i zdjęcia. Papier książkowy o 1,4-krotnej objętości nadaje się idealnie do dużych ilości tekstu, np. książek naukowych.


Ilość stron zależy od Ciebie: Książki w twardej oprawie mogą zawierać od 48 do 328 stron. Okładka ma okrągły grzbiet i ostre rogi i jest drukowana w pełnym kolorze. W zależności od Twojego wyboru okładka może być uszlachetniona za pomocą błyszczącej lub matowej folii celofanowej, matowej folii odpornej na zarysowania lub folii soft-touch. Ostatni sposób uszlachetnienia sprawia szczególnie eleganckie, aksamitnie miękkie oraz elastyczne wrażenie. Twarda okładka z częścią środkową łączona jest przy zastosowaniu niezadrukowanej białej wklejki.


Nasza podpowiedź: Skorzystaj z naszych broszur, aby zaprezentować treść Twoich książek w twardej oprawie dodatkowo w skróconej formie – na przykład podczas różnych wydarzeń!

© 2009 diedruckerei.de, Shoplösung powered by WEBSALE AG