Zdjęcie z
Bagaż podróżny firmy Travelite i Titan jako elegancki prezent reklamowy

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Bagaż podróżny firmy Travelite i Titan jako elegancki prezent reklamowy

Rozszerzyliśmy nasz asortyment o ekskluzywne prezenty reklamowe: Od teraz możesz zamówić u nas elegancki bagaż podróżny firmy Travelite i Titan ze swoim nadrukowanym lub wyhaftowanym logo.

Praktyczne plecaki i funkcjonalne walizki na kółkach to idealne prezenty reklamowe dla wiernych klientów i wieloletnich partnerów. Ponadto eleganckie plecaki i torby podróżne nadają się także do tego, aby podziękować swoim wieloletnim pracownikom i jednocześnie zadbać o ich jednolity wygląd w terenie. Zresztą wysokiej klasy plecaki i walizki dobre są nie tylko na prezenty: dzięki nim możesz zapunktować u swoich klientów, wykorzystując je także jako nagrody na targach i imprezach.

Czy to dla specjalnych klientów czy na szczególne okazje, elegancki bagaż podróżny zawsze się przyda. Spraw, aby Twoje przedsiębiorstwo stało się idealnym towarzyszem podróży i umieść na plecakach i torbach swoje nadrukowane lub wyhaftowane logo – i to wszystko w normalnych cenach detalicznych.

Plecaki – idealne do biura, rekreacji i w podróż

Czy to w pracy, w czasie wolnym lub w podróży – plecaki towarzyszą na co dzień dużej grupie docelowej. W naszym sklepie znajdziesz praktyczne plecaki turystyczne o zmiennej objętości oraz funkcjonalne plecaki biznesowe, które posiadają wiele praktycznych kieszeni na ważne dokumenty i służbowe akcesoria oraz osobną kieszeń na laptopa. Gdy masz przy sobie cenny bagaż, w podróż idealne są nasze plecaki antykradzieżowe, wyposażone w specjalną ukrytą kieszeń.

Pakowne, lekkie i mobilne: torby podróżne na kółkach

Więcej miejsca na ubrania, obuwie itd. oferują lekkie torby podróżne z obszerną komorą główną. Wyposażone w dwie rolki i wyciągany uchwyt są łatwe do transportu i łączą w sobie zalety walizki na kółkach oraz torby. Twój bagaż będzie się łatwo toczył po asfalcie i nie będzie go trzeba nieść. W naszej ofercie dostępne są duże torby podróżne, ale także małe, które zabierzesz ze sobą jako bagaż podręczny.

Szczęśliwej podróży – z funkcjonalną walizką na kółkach 

Walizki na kółkach są bardzo popularne i nadają się do podróży biznesowych, wycieczek oraz na urlop wypoczynkowy. Gdyż nie da się podróżować bardziej komfortowo niż z lekką walizką na czterech kółkach. Walizki z lekkiego tworzywa są stabilne i niełamliwe. Modele Orlando oraz Lagos są idealne na krótkie podróże służbowe oraz wypady weekendowe. Dzięki małym rozmiarom doskonale nadają się jako bagaż podręczny i bez problemu można przeciągnąć je przez wąskie korytarze.

Szukasz aktualnie gadżetów lub prezentów reklamowych? Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Kliknij w naszą kategorię Artykuły reklamowe i odkryj wiele praktycznych produktów, dzięki którym będziesz mógł atrakcyjnie zaprezentować klientom swoją markę.