Zdjęcie z
Nowość: tanie w produkcji katalogi budżetowe

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Nowość: tanie w produkcji katalogi budżetowe

Obok naszych klasycznych katalogów na eleganckie magazyny, broszury reklamowe i katalogi sprzedażowe z dużą ilością zdjęć oferujemy teraz także korzystną cenowo alternatywę na publikacje zawierające duże ilości tekstu: katalogi budżetowe nadają się na przykład na instrukcje obsługi.

Tanie dzięki zoptymalizowanej produkcji

Katalogi budżetowe produkujemy w doskonałej technologii druku cyfrowego z obróbką końcową na linii produkcyjnej typu inline. Tym sposobem wiele etapów produkcyjnych takich jak druk i obróbka końcowa odbywają się w jednej maszynie, co sprawia, że szczególnie w przypadku niskich nakładów do tysiąca sztuk produkcja jest bardzo korzystna cenowo.

Katalogi o dużej ilości tekstu – od instrukcji do kodeksów

Dzięki naszej nowości zaprezentujesz duże ilości informacji sklejonych w formie katalogu o objętości od 64 do 256 stron. Katalogi budżetowe najlepiej nadają się na produkty zawierające duże ilości tekstu, jak podręczniki, instrukcja obsługi i zbiory przepisów.  
Ze względu na metody produkcyjne te katalogi nadają się do druku sporej ilości tekstu bez dużych zdjęć, gdyż w innym przypadku papier może się marszczyć. Dlatego na magazyny i katalogi produktów z dużą ilością zdjęć polecamy klasyczne katalogi.

Formaty i papier

Nasze nowe katalogi budżetowe dostępne są w formacie A4 i A5. Do wyboru na część środkową masz dwa rodzaje papieru kredowego o gramaturze 90 g/m² i 115 g/m², natomiast okładka produkowana jest z matowego papieru kredowego 250 g/m² z uszlachetnieniem matową lub błyszczącą folią celofanową. Produkcja ma miejsce z łączeniem za pomocą kleju PUR.