Zdjęcie z
Nowość: klasyczne artykuły reklamowe: przypinki i magnesy

Bardzo dobry

5.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Przypinki i magnesy – klasyczne artykuły reklamowe – od teraz w naszym sklepie

Przypinki i magnesy należą do klasyków wśród artykułów reklamowych. Są małe, praktyczne i może je wykorzystać do wielu akcji reklamowych. Te poręczne gadżety reklamowe z indywidualnie zaprojektowanym motywem rzucają się w oczy i w zabawny sposób prezentują Twoje hasło reklamowe. W naszej nowej kategorii Przypinki i magnesy  udostępniliśmy różne produkty, kształty i wielkości do wyboru.

O tym, jaki motyw nadrukujemy na Twojej przypince lub magnesie, zadecydujesz oczywiście sam. Oczywiście może to być także Twoje logo lub charakterystyczny slogan reklamowy na kolorowym tle. Na tej małej powierzchni reklamowej dobrze prezentują się także ikony i wzory. Podobnie jak na koszulkach i torbach z materiału możesz umieścić na nich także zabawne hasło, aby przyciągnąć uwagę. Dzięki temu zyskasz idealne prezenty reklamowe na różne imprezy.

Praktyczni pomocnicy na co dzień: przypinki w służbie Twojej marki

Obok projektu na przedniej stronie możesz zadecydować o wyglądzie odwrotu przypinki. Oferujemy Ci trzy możliwości do wyboru: Tradycyjne przepinki mają zapięcie na agrafkę i można je łatwo zaczepić do różnych materiałów tekstylnych. Tego rodzaju przypinki – do wyboru okrągłe lub prostokątne – możesz wykorzystać na przykład jak element rozpoznawczy dla swoich pracowników na targach i imprezach.

Tak zwane przypinki z lusterkiem podbiją na pewno serca pań. Te okrągłe modele łączą w sobie zalety przypinki i lusterka i pasują do każdej torebki. Po jednej stronie zaprezentujesz swój indywidualny motyw reklamowy, druga zaś umożliwi Twoim klientkom kontrolne spojrzenie w lusterko podczas podróży. Także okrągłe przypinki z otwieraczem do butelek oferują dodatkowe funkcje przydatne na co dzień. Czy to w kieszeni spodki lub torbie – ci mali pomocnicy pasują wszędzie i są zawsze do dyspozycji.

Na przyciągające przesłania reklamowe – magnesy w designie korporacyjnym

Magnesy z nadrukiem nadają się doskonale jako gadżety reklamowe na targi. W naszym asortymencie znajdziesz stabilne magnesy na lodówkę oraz giętkie naklejki magnetyczne z cienkiej folii. Magnesy trzymają się na metalowych powierzchniach i pomagają Twoim partnerom biznesowym i klientom w umieszczeniu hasła reklamowego w widocznym miejscu. Bo przecież często właśnie małym karteluszkom przypiętym w odpowiednim miejscu poświęcamy bardzo dużo uwagi – obojętnie, czy chodzi tu o listę zakupów na lodówce czy też listę zadań na tablicy magnetycznej.

Więcej praktycznych artykułów reklamowych, które możesz u nas wydrukować i wykorzystać w swoich działaniach marketingowych, znajdziesz w naszej kategorii Artykuły reklamowe.