My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15
My świętujemy, Ty oszczędzasz: 15% rabatu na plakaty do 30 czerwca 2024 r. – kod: HAPPYPOSTER-15

Plakaty

DRUKOWANE PLAKATY SĄ DOBRZE WIDOCZNE W KAŻDYM MIEJSCU

Największa zalety reklamy plakatowej: plakaty w krótkim czasie docierają do dużej liczby osób. Aby Twoja reklama była widoczna na wszystkich podłożach, polecamy plakaty na każdą pogodę z odpornego na warunki atmosferyczne kartonu powlekanego folią lub plakaty na papierze blueback. Ten biały papier jest bezdrzewny, odporny na wpływ warunków atmosferycznych oraz szczególnie odporny na rozdarcia. Strona odwrotna jest w kolorze niebieskim, co gwarantuje wysoką nieprzepuszczalność światła. Dzięki temu plakaty można umieścić bez problemu nie tylko na płytach komorowych, ale także w ogólnie dostępnych miejscach ekspozycji. Plakaty na papierze blueback kryją doskonałe starą reklamę, nie pozwalając jej przebijać. W naszym sklepie internetowym możesz wybrać papier blueback o gramaturze 115 g/m.

WYRAZISTE PLAKATY DO TABLIC OGŁOSZENIOWYCH

Jeśli chcesz zamówić druk plakatów do tablic lub słupów ogłoszeniowych City-Light bądź innych odpornych na warunki atmosferyczne nośników, Twoje przesłanie reklamowe będzie najlepiej widoczne na papierze kredowym. Ten specjalnie powlekany papier absorbuje dzięki zamkniętej powierzchni mniejszą ilość farby niż inne rodzaje papieru. Dzięki temu wydrukowane na nim zdjęcia są bardzo dokładnie oddane.
Przy okazji: papier kredowy ze względu na swoją powierzchnię jest wyraźnie cięższy niż inny rodzaj papieru. Dlatego znajdziesz u nas papier kredowy o minimalnej gramaturze 100 g/m, podczas gdy papier offsetowy dostępny już jest o gramaturze 80 g/m.

BY CHRONIĆ ŚRODOWISKO NATURALNE: PRODUKCJA EKOLOGICZNYCH PLAKATÓW

Zamów druk wyrazistych plakatów i chroń jednocześnie środowisko naturalne: to jest możliwe dzięki naszemu papierowi z recyklingu! Zgodnie z danymi Instytutu Ochrony Środowiska w Monachium podczas produkcji papieru z recyklingu można zaoszczędzić do 60 procent energii elektrycznej i prawie 70 procent wody. Ponadto na produkcję przypada niższa emisja gazów i odpadów i nie trzeba ścinać żadnych drzew. Przez to papier z recyklingu odciąża znacząco środowisko naturalne. Kto chce skorzystać z reklamy plakatowej i pokazać przy tym odpowiedzialność, powinien skorzystać z naszego białego papieru z recyklingu. Tak jak na innych rodzajach papieru, także papier z recyklingu pozwala na wysoką jakość wydruków. Ponadto dzięki naturalnie spłowiałej bieli bardzo dobrze prezentują się kolory.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie