Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15
Rabat jubileuszowy: Oszczędzaj 15% na wizytówkach – tylko do 31 lipca 2024 r. Kod rabatowy: HAPPY-BC-15

Pendrive

WARTOŚCIOWE PREZENTY, NIE TYLKO DLA FANÓW TECHNOLOGII

Pendrive to dzisiaj niezastąpione narzędzie, by przechowywać dane lub w łatwy sposób (bez użycia internetu) przenosić je z jednego urządzenia na drugie. W ten sposób Twoi klienci i goście na targach otrzymają gadżety, które zachwycą nie tylko fanów technologii. Pendrivey są praktyczne i mają wszechstronne zastosowanie w biurze, w domu i w podróży. Pendrive z nadrukiem z kółeczkiem lub uchwytem można przypiąć do wiązki kluczy i dzięki temu będziesz go miał zawsze pod ręką.

Czy zastanawiałeś się nad tym, aby przekazać swoje materiały lub prezentację uczestnikom konferencji lub warsztatów na pendrive zadrukowanym Twoim motywem? W ten sposób wykreujesz wyjątkowy prezent, który na długo pozostanie w pamięci oraz użytku. Na pendrive o pojemności 4 GB możesz też przekazać sporą ilość materiałów, wśród nich pliki muzyczne i wideo, galerie zdjęć lub dokumenty.

PENDRIVE Z NADRUKIEM W TWOIM STYLU

W naszym asortymencie znajdziesz eleganckie pendrive w różnych wersjach: dwa warianty o wyglądzie metaliczno-błyszczącym będą przyciągały wzrok, gdy wygrawerujemy na nich Twoje logo. Podczas gdy pendrive Metallic wykonany jest z tworzywa sztucznego i ma obracane zamknięcie z aluminium, pendrive w kształcie klucza wyróżnia się pośród innych nadzwyczajnym kształtem. Kolejny egzemplarz ma trójwymiarowe uszlachetnienie i pozwala na bardzo dobrą prezentację Twojego motywu na wypukłej powierzchni.

Aby nadać swoim pendriveom jeszcze bardziej indywidualny kształt, możesz wybrać różne kolory obudowy dla tego urządzenia elektronicznego. Pośród nich znajdziesz takie wpadające w oko kolory jak zielony, pomarańczowy, ale także bardziej dyskretne, jak biały. Warianty w kolorze srebrnym i czarnym wyglądają bardzo elegancko i nadają się na stylowy prezent.

Przy okazji: u nas możesz też zamówić powerbanki z nadrukiem. W kombinacji z pendriveem tworzą idealny duet, który możesz wręczyć swoim klientom, gościom lub pracownikom.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie