Program
Premium
Drukarnia dla firm,
agencji i pośredników
Jako przedsiębiorstwo, które regularnie składa u nas zamówienia, korzystają Państwo z atrakcyjnych warunków dla sprzedawców usług i klientów hurtowych. Wchodząc do Programu Klientów Premium mogą cieszyć się Państwo dodatkowymi przywilejami.
Jeśli są Państwo zainteresowani Programem Klientów Premium, prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza, a niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.
Wszystkie zalety i warunki
w skrócie:

Osobisty doradca Klientów Premium

W przypadku pytań odnośnie technologii druku oraz produktów osobisty doradca Klientów Premium jest cały czas do Państwa dyspozycji przez e-mail lub telefon. Ponadto nadzoruje Państwa zlecenia druku począwszy od zamówienia aż do wysyłki, aby zagwarantować najwyższą jakość produktów oraz terminową dostawę.
Zaufanie
Wsparcie
osobiste
relacje

Uprzywilejowane traktowanie w przypadku wszelkich pytań o usługi

Jako Klienci Premium korzystają Państwo ze specjalnego serwisu obsługi w przypadku pytań − począwszy od specjalnych życzeń związanych z produkcją poprzez krótkoterminowe zmiany w zamówieniach aż do skróconych czasów produkcji.

Maksymalne dopasowanie do wewnętrznych procesów w Państwa firmie

Mają Państwo specjalne życzenia dotyczące opakowania lub wysyłki? Potrzebują Państwo większego nakładu niż oferowany w sklepie internetowym? A może konieczne specjalne warunki dostawy? Dedykowany doradca wspiera Państwa jako Klientów Premium w przypadku indywidualnych życzeń dotyczących naszych produktów oraz dba o najlepsze dopasowanie przy realizacji zamówienia do wewnętrznych procesów w Państwa firmie.

Specjalne warunki w zależności od wielkości zlecenia

W zależności od wielkości zamówienia oferujemy Państwu atrakcyjne warunki specjalne. Zachęcamy do omówienia ich z Państwa osobistym Key Account Managerem.

// Korzyści dla Państwa ze współpracy z Onlineprinters:

Dostawa na żądany adres

Chętnie wyślemy Państwa zamówienie bezpośrednio na adres klienta lub do Państwa filii. Przy składaniu zamówienia można wskazać dodatkowy, inny adres dostawy, który zostanie nadrukowany na dowodzie dostawy oraz etykiecie do wysyłki. Fakturę VAT otrzymają Państwo tylko drogą elektroniczną. Standardowa wysyłka jest oczywiście w takim przypadku bezpłatna.

Druk błyskawiczny i skrócenie czasu produkcji

Rozumiemy to, że szybkość może być decydująca. Z tego powodu oferujemy dla wybranych produktów opcję druku błyskawicznego lub skrócenia czasu produkcji. Dodatkowe możliwości oraz ewentualną dopłatę za przyspieszoną produkcję zobaczą Państwo podczas składania zamówienia.

Wysyłka ekspresowa

Podczas składania zamówienia proszę wybrać opcję "wysyłki ekspresowej". Firma kurierska w takim przypadku dostarczy do Państwa produkt w następny dzień roboczy od zakończenia produkcji. Wysokość dopłaty za wysyłkę ekspresową zobaczą Państwo jako osobną pozycję podczas składania zamówienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani Programem Premium, prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza, a niezwłocznie się z Państwem skontaktujemy.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Ciebie dane do założenia konta klienta oraz realizacji Twojego zamówienia. Dalsze informacje w zakładce Polityka prywatności.
Czy masz już konto klienta? Logowanie