Zdjęcie z

Niedostateczny

0.00/5.00

Certyfikowany sklep

Ponad milion zadowolonych klientów
Bezpłatna wysyłka
Druk błyskawiczny i wysyłka ekspresowa

22 116 86 09   Pn-Pt 8-17

Prenumerata newslettera

Błąd!

Podczas rejestracji wystąpił błąd.

Twoje dane nie zostały wpisane na listę.
Spróbuj zarejestrować się ponownie.

Dziękujemy!

Twój zespół Onlineprinters.pl

Zalety newslettera

Tylko dla abonentów newslettera!

Zapisz się niezobowiązująco i bezpłatnie do naszego newslettera, a będziesz regularnie otrzymywać interesujące oferty i informacje o naszych nowych produktach poligraficznych.

  • Ekskluzywne oferty
  • Ciekawe informacje
  • Nowości
  • Promocje i konkursy

*

Proszę uzupełnić pole.

Sprawdź wprowadzone dane!

Chcielibyśmy oczywiście móc zwracać się do Ciebie bardziej osobiście. "Tylko" z adresem e-mail nie jest to jednakże możliwe. Pozwolisz nam dowiedzieć się więcej? Miło nam będzie powitać Cię po imieniu / nazwisku.

* Pola obowiązkowe

Najpierw wykorzystamy Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail do potwierdzenia prenumeraty. Dopiero po potwierdzeniu wykorzystamy Twój adres e-mail, aby regularnie i bezpłatnie przesyłać Ci informacje o nowościach w temacie druku oraz interesujące oferty. Naturalnie chcemy przesyłać Ci tylko takie informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne. W tym celu za pomocą plików cookie analizujemy Twoją wizytę w naszym sklepie online po otrzymaniu naszego newslettera. Oczywiście możesz w dowolnym momencie ze skutkiem na przyszłość wycofać swoją zgodę na takie wykorzystanie danych oraz otrzymywanie newslettera, np. wysyłając wiadomość do naszego Biura Obsługi Klienta. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Rezygnacja z naszego newslettera

Aby na stałe wypisać się z naszego systemu newslettera, wpisz do poniższego formularza swój adres e-mail, na który otrzymałeś nasz ostatni newsletter.