Wielostronicowe kalendarze ścienne

ULUBIONE PREZENTY NA KONIEC ROKU: KALENDARZE ŚCIENNE

Możesz wydrukować wielostronicowe kalendarze ścienne, aby wyposażyć w nie biura swoich pracowników albo rozdać je jako prezenty klientom i partnerom biznesowym. Sklepy detaliczne, banki i inni usługodawcy chętnie wręczają wielostronicowe kalendarze ścienne swoim klientom. Okładkę kalendarza oraz karty z miesiącami należy odpowiednio zaprojektować, najlepiej umieszczając na nich motywy nie związane bezpośrednio z Twoim przedsiębiorstwem, ale które dyskretnie na nie wskazują. W innym przypadku kalendarze ścienne postrzegane są jako natrętna reklama. Jeśli na każdej z kart kalendarza znajdzie się Twoje logo, osiągniesz swój zamierzony efekt promocyjny, bez narzucania się nachalną reklamą.

Nasze kalendarze ścienne to tak zwane kalendarze miesięczne, składające się z 13 kart (tylko z okładką), ale też w zależności od produktu nawet 14 kartami (z okładką i dodatkową kartą). Jeśli chcesz wydrukować kalendarz ścienny, musisz też zadecydować, czy chcesz kalendarz łączony spiralą, czy też klejony. W przypadku pierwszego możesz wybrać między formatami prostokątnymi i kwadratowymi, w przypadku kalendarza klejonego dostępne są klasyczne formaty DIN. Nasze kalendarze ścienne, czy to jako prezent, czy też do biura, łączone spiralą lub klejone, możesz zamówić już w nakładzie od 10 sztuk. Porada: kalendarze ścienne możesz u nas zaprojektować także online. Wgraj zdjęcia na poszczególne motywy na kartach kalendarza i od razu oceń wynik projektowania.

Zaloguj się
Zapomniałeś hasła
Utwórz nowe konto klienta
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Jesteś nowy w ONLINEPRINTERS? Zarejestruj się teraz
Sprawdź swój adres e-mail
Po zakończeniu autentyfikacji otrzymasz przez e-mail link ważny przez 1 godzinę oraz dalsze wskazówki na temat resetowania Twojego hasła.
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź hasło
Powtórz hasło
Wykorzystujemy przesłane przez Państwa dane do założenia konta klienta oraz realizacji Państwa zamówienia. Dalsze informacje znajdą Państwo w naszym Oświadczeniu o ochronie danych osobowych.
Czy masz już konto klienta? Logowanie